teisipäev, 6. mai 2014

Klassidevaheline jalgpallivõistlus sai avapaugu

Esmaspäeval (05.05) toimus meie kooliväljakul klassidevahelise jalgpalliturniiri kolm mängu -  omavahel kohtusid 10R - 11L, 11H - 9C ning 9B - 8C.

Päeva avamängus olid vastamisi 10R ja 11L. Esimene poolaeg oli tasavägine ning surve tulemusena lõid esimese värava kümnendikud, värava autoriks oli Francis. Teise poolaja algus kulges sarnaselt esimesega, kuid lõpus haaras 11L mänguohjad enda kätte ning Kennet Starkopf lõi imevärava. Mänguseis jäi 1:1.

Teises mängus olid vastamisi 11H ja 9C. Mäng algas tõelise üllatusega, kui 9C mängu suurepärasest väravast juhtima asus; tabamus sündis osalt tänu nende väravavahi Rene osavusele, osalt aga ka vastaste väravavahi eksimuse tõttu. Kuid 11H ei kaotanud pead ning teisel poolajal löödi värav tagasi, mille eest hoolitses 11H poolkaitsja Jaanus Martin. Teine poolaeg seisu muutusi ei toonud, mäng jäi viiki 1:1.

Päeva viimases mängus kohtusid 9B ja 8C. Duelli iseloomustasid kaheksanda klassi väravavahi imetõrjed ning üheksandale klassile löödud imeväravad. Üheksandikud mängisid visalt, kuid tehtud töö ei kandnud vilja ning mängu lõpuks oli tablool seis 0:2, võitjate väravate eest hoolitsesid Kristo ja Jürgen.