Esmaspäev, 10. veebruar 2014

Kuum. Talv. Su

Olümpiamängud ei jäänud pidamata ka Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis. Meie 11.R klassi õpilased Sandra Roosme, Marek Siinvert ja Silver Sõrmus korraldasid seoses oma valikainega midagi teistsugust. Palusime Sandrat, et ta räägiks natukene lähemalt, miks ja kust kohast tuli mõte viia läbi selline üritus.
Sandra: ,,Kuna valisime valikaineks vaba aja korralduse ning olime kohustatud korraldama koolis ürituse, mille tohtisime ise välja mõelda. Koos Mareki ja Silveriga mõtlesime, et võiks olla midagi teistsugust. Selliseid üritusi nagu kooli diskod on juba olnud ja samuti peab nendesse rohkem panustama ja investeerima. Tihti peale paljud õpilased ei tule sellistele ''pärast kooli" üritustele kohalegi, kuna kõigil on omad tegemised, seega arvasime, et üritus võiks kindlasti toimuda kooli ajal."
Algselt valiti ürituse teema. Teemaks osutus ilma pikema mõtlemiseta sport, kuna spordi üritused lähevad alati läbi. Pandi pead kokku ning jõuti otsusele, et võiks olla tore nädalane üritus, kus igal päeval toimuks midagi. Üritus seisnes selles, et esmaspäevast(03.02) kuni reedeni(07.02) iga päev neljanda vahetunni ajal toimub gümnaasiumiõpilaste vahel võistlus. Esmaspäeval toimus toolikeerutamisvõistlus, mille võitis Martin Aru. Teisipäeval toimus võidu mahakirjutamine ja kolmapäeval toimus naisekandmisvõistlus, mille võitsid Madis Kask ja Brigitta Uibo. Neljapäeval toimus meie põhisündmus - sööklasse jooks, millele tuli kaasa elama väga palju koolirahvast. Võitjaks osutus Oscar Leemets. Reedel toimus kummikuviskamine ning esimese koha sai jällegi Oscar.
,,Kokkuvõtteks ütleks nii palju, et jäime üritusega väga rahule. Muutsime koolielu põnevamaks ja loodame, et ka teised jäid meie korraldusega rahule. Vaba aja korraldus on tore valikaine mida soovitan ka teistel valida. See on väga lõbus, kuid nõuab ka suurt vastutuse võtmist ning kohusetunnet," rääkis Sandra.

Kummikuviskamine [BeritK]

Võitjad [BeritK]

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar