Laupäev, 8. märts 2014

Vene keele nädala oodatuim sündmus

Kuuendal märtsil, neljapäeval, toimus aulas vene keele nädala raames oodatud vene laulude esitamine, mis oli pühendatud naistele. Teise tunni ajal esitasid laule 6.-9. klassi õpilased, kes astusid üles erinevate ideedega - näiteks olid taustaks valitud multikas või pildid ning esitati ka Ott Leplandi eurovisioonilaulu venekeelset versiooni. Hindamine toimus kahes osas: žüriihääletus ning publikuhääletus. Žüriisse kuulusid õpetajad ning publik sai hääletada klasside kaupa. Põhikooli keelepäeval jaotusid võitjad järgmiselt:
Publikuhääletus:
1. koht - 8B
2. koht - 9B
3. koht - 7C

Neljanda tunni ajal toimus gümnaasiumiõpilaste vaheline võistlus. Kõik esitusid paistsid omamoodi silma ning tõmbasid publiku kaasa elama ning lõpetasid suure aplausiga. Võistluse lõpetas taaskord omamoodi videoesitusega 12A, kes parodeerisid Tujurikkuja kuulsat šketsi Savisaarest vene keeles. Gümnaasiumi võitjad olid:
Publikuhääletus:
1. koht - 12A
2.koht - 12B
3.-4. koht - 10R ja 11R
Žüriihääletus:
1. koht - 12A
2. koht - 11R
3. koht - 10H

Nii põhikooli- kui ka gümnaasiumiõpilased olid toimunud lauluvõistluse korraldusega üldjuhul rahul, kuid ühe küsitletava arust üritus venis ning teise arvates jäi hindamissüsteem segaseks. Teiste esitustega jäid kõik rahule aga nii mõnigi leidis lõpus, et enda oma oli teistega võrreldes aga nõrgaks jäänud. Ei puudunud neidki kes viimse lõpuni täiesti kindlad olid, et nemad on võiduväärilised. Favoriidiks olid kummagi vanuseastme seas just need, kes lõpuks võitjatena välja tulidki.

Kõiki esitusi saab järgi vaadata siit.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar