Neljapäev, 7. november 2013

Lilleküla õpilastest said zombie'd ja teised hirmutavad tegelased

Halloweeni tähistatakse 31.oktoobri ööl ning on eriti populaarne just Ameerikas. Hoolimata sellest, et Eestis seda püha laialdaselt ei tähistata, korraldas tragi õpilasesindus koolis Halloweeni peo. Oodatud olid kõik 9.-12. klassi õpilased ning dresscode'ks oli Halloween ehk kõik hirmuäratavad ning ka muidu tuntud tegelaste kostüümid.


Tegevust ning vaatamist jätkus pikemaks: esines koolibänd, esitati tantsunumber, valiti parimat kostüümi ning mängiti erinevaid mänge. Hiljem said kõik tantsuplatsil tantsida. Samuti oli võimalik saalist väljas pilte teha, mida paljud agaralt ära kasutasid.
[Foto: ImrePeeterP][Foto: ImrePeeterP]


Vestlesime ka õpilasesinduse liikme ning peolise Kristo Villemiga.

Oled ka ise õpilasesinduses, kui suur oli sinu osalus peo korraldamisel ning kas jäid peoga üldiselt rahule? Minu roll peo korraldamisel oli üsna väike, aitasin vaid veidi saali ette valmistada ning hankisin mõningaid rekvisiite. Iseenesest oleks võinud rohkem osalejaid olla, samas tuli neid niigi rohkem kui olime ehk oodanud. Jäin täitsa rahule.

Kui vastad ainult peokülastaja seisukohast, kas mängud olid põnevad ning mis endale kõige rohkem lõbu pakkus või kõige paremini meelde jäi?
Mängud olid meeldivalt üllatavad ja sisukad. Eriti jäi meelde mängude korraldajate poolt valmistatud auhind mängudele, milleks olid karbid, mis olid täidetud elavate vakladega.

Mis kostüümi kandsid ning miks just seda? Kas jäi ka midagi eriti põnevat silma?
Ise ei kandnudki mingit erilist kostüümi. Sain pisut grimmi näomaalingute näol ja peas oli parukas. Kostüümid olid üsna eripärased. Seal leidus nii vampiire kui ka lastesaadete tegelasi. Üks osaleja oli end riietanud suisa nõukogudeaegseks sõduriks, mundris ja puha.

Meediablogi tänab õpilasesindust vahva peo eest ning loodab, et järgmistel aastatel veelgi rohkem õpilasi sellistest üritustest osa võtaks.
Kogu pildigalerii nägemiseks vajuta siia.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar