Laupäev, 30. november 2013

Pisikestest said politseinikud, baleriinid ja paljud teised

Läbi koridori aula poole liikudes oli juba kaugelt kuulda laste elevust. Kõik olid juba veerand tundi varem kostümeeritud ja valmis lõbutsema kuigi uksed olid veel suletud. Ukse taha oli aga asetatud laud, mille taga istus üks korraldajatest, Kaarel, kes võttis piletiraha ning märkis ära, mitmes külastaja on. Lõpuks tuli kokku 200 pidulist.
Uurima minnes, kuidas asjad aulas sees on, leidsime eest korraldajad kes veel viimasel hetkel asju paika sättisid. Peakorraldaja Anna-Maria sõnas, et mingeid kindlaid rolle organiseerijatel ei olnud vaid tegelesid need kellel rohkem aega oli. Lõpuks jäigi vaid üks tund, et kõik asjad üles saada. Aga enne veel kui uksed avati, manitses huvijuht Marje Nurk, et väikestel ikka ilusti silma peal hoitaks.
Lastele oli planeeritud mitmeid mänge, parima kostüümi valimine, õnneloos ja tehti ka näomaalinguid Helen Kruusi poolt. Näomaalingurivis küsides millist näomaalingut tahetakse oli tüdrukute seas kindlaks võitjaks liblikas põsele. Kuid oli ka üks neiu kes tahtis hoopis verist nägu.
Suurem osa lastest olid tantsupõrandal ning tantsiti populaarsemate poplaulude järgi nagu „What Does The Fox Say“, „Gangnam Style“ ja ka „Thrift Shop“. DJ Kristo osutus üpriski populaarseks ja pidevalt oli parv jõnglasi tema ümber, et oma lemmiklaule nõuda.
[Foto: ImrePeeterP]
[Foto: ImrePeeterP]


Alguses külaliste käest küsides, mida nad õhtul ootavad oli peamine vastus see, et tahetakse palju tantsida, võistelda ja põnevaid mänge mängida. Tundus, et kõik need tahtmised said ilusti rahuldatud ja lapsed jäid üritusega väga rahule. Rahule jäi ka peakorraldaja kelle sõnul oli ettevõtmine täielik õnnestumine. 

Ülejäänud pildid leiab galeriist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar