neljapäev, 8. mai 2014

Jalgpalliturniiri kolmanda mängupäeva tulemused

Foto: Kristin Aru

Kolmapäeval (07.05) toimus kooli jalgpalliturniiri raames kolm mängu. Omavahel mängisid: 8C - 11R, 11H - 8A ning 10R - 9 (abc - tüdrukute koondvõistkond).

Päeva esimeses mängus kohtusid 8C ja 11R. Kuigi üheteistkümnendikud on ligi kolm aastat vanemad, ei suudetud jalgpallimatši enda kontrolli alla saada. 8C domineeris lõviosa mängust, kusjuures kokku löödi tervelt viis vastuseta väravat. Võrku sahistasid Kristo (3) ning Jürgen (2). Lõppseisuks jäi 5:0.
Foto: Kristin Aru
Teises lahingus kohtusid 11H ja 8A. Mäng algas vanemale klassile vapustusega, kui 8A ründaja Mirjam vastaste poolel palli võitis ning värava lõi. 11H toibus aga kiiresti ja alustas tugeva pressiga. Surve tulemusena löödi kohtumise lõpuks neli väravat ning võideti mäng tulemusega 4:1. Väravate eest hoolitsesid Jaanus Martin (2), Henry Vari (1) ja Kristofer Evert (1).
Foto: Kristin Aru
Kolmapäeva viimases jalgpallimatšis mängisid 10R ja 9 (abc - tüdrukute koondvõistkond). Teisipäevase kohtumise järel olid tütarlapsed uueks mänguks paremini ette valmistunud - kaitsetöö oli korralik ja ründeski tehti tublit tööd. Kümnendikel oli seega mõningaid raskusi, kuid kannatus tasus ära - mängu lõppedes oli löödud tüdrukutele kolm vastuseta väravat. Skoorisid Oskar (1), Erik (1) ja Kristjan (1). Mäng lõppes seisul 3:0.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar