reede, 9. mai 2014

Neljapäeva tasavägised jalgpalliduellid

Neljapäeval (08.05) toimus kaks jalgpalliturniiri alagrupimängu, kohtusid 8C - 7 (b,c - koondvõistkond) ja 8A - 10H.

Päeva esimeses jalgpalliheitluses olid vastamisi 8C ja 7 (b,c - koondvõistkond). Turniiri noorimate võistkondade mängus oli põnevust kuni viimaste minutiteni, sest mäng kulges peaaegu võrdselt. Mõlemal poolel oli hulgaliselt häid väravavõimalusi, kuid kaheksandikud realiseerisid neid paremini ja tänu sellele kohtumine ka võideti. Võidutseva poole väravad lõid Jürgen (1), Rauno (1) ja Andre (1). Auvärava võitles enda meeskonnale Tanel (1). Lõppseisuks jäi 3:1.

Mängupäeva lõpetas 8A ja 10H kohtumine. Identselt esimesele matšile oli ka see mäng tulvil põnevust. Kohtumine algas kümnendikele üllatusega, kui 8A ründaja Jaan palli imelöögiga vastaste väravasse toimetas. Kaheksandikud ei saanud võiduhõngu aga kaua nautida, kuna teise poolaja alguses vastas 10H samaga, lüües viigivärava. Kohtumise edasine kulg seisumuutusi ei toonud. Tabloole jäi 1:1 (Jaan 1), (Karl 1).