Neljapäev, 15. mai 2014

Teisipäeva väravaterohked jalgpallimatšid

Foto: Kennet Starkopf

Teisipäeval (13.05) toimus jalgpallivõistluse kolm alagrupikohtumist. Omavahel mängisid 12B - 9C, 8C - 12A ja 11L - 10L.


Mängupäev algas 12B ja 9C kohtumisega. 12B tegi matši vältel hulga väravale pealelööke, millest osa ka vastaste võrku sahistasid. Üheksandikud olid üliintensiivse surve all ja seepärast rünnakutest ei toibutudki. Seis oli kohtumise lõpuks 4:0. Väravaautoreiks olid: Martin Aru (1); Mihkel Kihulane (1); Armin Kremm (1) ja Egon Vaiksaar (1).

Foto: Kennet Starkopf
Teises mängus olid vastamisi 8C ja 12A. Kui 12B võitis enda vastase suhtelise kergusega, siis paralleelklassil oli kaheksandikega suuri raskusi. Kohtumise alguses jõudis 12A kiire väravani, kuid sellele järgnenud omavärav röövis viimastelt mängutuju. Tujulangus tõi kaasa 8C väravatetulva, millele jõuti küll ühe väravaga vastata, aga kibe kaotus tuli siiski lõpuklassil vastu võtta. Kohtumine lõppes seisul 4:2. Skoorisid Robi Pütsepp (omavärav), Kristo (1), Jürgen (1), Rauno (1); Robi Pütsepp (1), Marten Rebane (1).

Päeva viimases jalgpalliheitluses mängisid 11L ja 10L. Loodusklasside duellis näitasid vanemad noorematele koha kätte. Kümnendikele tegi kohtumise eriti raskeks väravatehoos olnud Giacomo Piron, kes jõudis ka kübaratrikini. Sellest hoolimata ei matnud 10L lootust maha ning enne mängu lõppu suudeti ilus auvärav lüüa. Matš lõppes seisul 5:1. Väravatelööjateks olid Giacomo Piron (3), Kennet Starkopf (1), Rasmus Martin (1). Auvärava autor oli Andres.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar